Ліцензія

Товариство з обмеженою відповідальністю “Фінансова компанія “Ліберті Фінанс” (код за ЄДРПОУ: 39806926) має право на здійснення операцій з обміну валют згідно пункту 3 частини першої статті 4 Закону України “Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг”.

Детально ознайомитися з офіційною документацією, Ви можете в будь-якій з точок нашої компанії, попросивши працівників надати Вам її.

Код КВЕД 64.19 Інші види грошового посередництва;

Код КВЕД 64.91 Фінансовий лізинг;

Код КВЕД 64.92 Інші види кредитування;

Код КВЕД 64.99 Надання інших фінансових послуг (крім страхування та пенсійного забезпечення), н. в. і. у.;

Код КВЕД 66.12 Посередництво за договорами по цінних паперах або товарах (основний)

Відомості про ліцензії та дозволи, видані фінансовій установі

Переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків

Ліцензія НБУ №71 від 06.08.2019

Грошові перекази. Проживаючи в різних містах України з рідними, друзями або бізнес-партнерами, не складає труднощів зробити грошовий переказ. “Ліберті Фінанс” дозволить організувати транзакцію швидко та з мінімальною комісією.

Переказати кошти можна будь-яким зручним способом:

  • готівкою – до ваших послуг до 80 пунктів обслуговування по всій Україні
  • через інтернет з карти будь-якого банку України – на сайті;

Система грошових переказів дозволяє фізичним особам відправити гроші без відкриття рахунку швидко, безпечно і зручно. Ви завжди можете надати фінансову підтримку рідним та друзям, які б відстані вас ні розділяли.

Для відправлення грошей готівкою без карти Ви можете скористатися широкою мережею пунктів «Ліберті Фінанс»: адреси точок обслуговування можна знайти на сторінці контактної інформації.

Інформацію про те, яка комісія встановлена ​​за здійснення переказів онлайн, можна дізнатися під час оформлення перекладу.

У відповідності до статті 2 Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні» та листа Національного банку України від 17.01.2020 року (лист додається) наголошено на необхідності неухильного дотримання вимог Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні» та недопущення розрахунків, прямо чи опосередковано пов’язаних із здійсненням грального бізнесу.

Торгівля валютними цінностями в готівковій формі

Ліцензія НБУ №11 від 06.08.2019

Обімін валют. «Ліберті Фінанс» – це краща мережа пунктів обміну валют України, тому що ми гарантуємо найвигідніші курси. У нас Ви можете конвертувати практично будь-яку грошову одиницю світу. У цей список входить більше 10 валют – фунти, франки, злоті – і цей список постійно поповнюється.

За допомогою нашого сайту ви завжди можете подивитися актуальні дані і прорахувати будь-яку грошову суму, використовуючи конвертер валют. Також ми пропонуємо зафіксувати курс онлайн на 1 годину, оформивши онлайн-заявку на обмін. Після цього вирушайте в будь-яке з відділень, розташованих по всій Україні.

Для постійних та оптових клієнтів, курс обміну валюти може стати ще вигідніше, тому що у нас діє спеціальна система знижок.

“Ліберті Фінанс” – мережа пунктів обміну валют, яка завжди допоможе зробити безпечну, швидку і вигідну конвертацію.

Послуга «Платіж за реквізитами» є найбільш простим і швидким способом організації прийому платежів через Інтернет.

Фактично являє собою банківський переказ ініціює платник зі свого карткового рахунку на рахунок одержувача із заданою Одержувачем структурою платежу.

Перелік фінансових послуг, що надаються фінансовою установою

Види фінансових послуг, які має право здійснювати фінансова компанія без отримання ліцензій та/або дозволів відповідно до законодавства:

  • надання гарантій;
  • надання поручительств;
  • надання позик;
  • факторинг;
  • фінансовий лізинг;
  • надання фінансових кредитів за рахунок власних коштів;
  • залучення фінансових активів юридичних осіб із зобов’язанням щодо наступного їх повернення.

Документи: