Переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків

Ліцензія НБУ №71 від 06.08.2019

Грошові перекази. Проживаючи в різних містах України з рідними, друзями або бізнес-партнерами, не складає труднощів зробити грошовий переказ. “Ліберті Фінанс” дозволить організувати транзакцію швидко та з мінімальною комісією.

Переказати гроші можна будь-яким зручним способом:

  • готівкою – до ваших послуг до 80 пунктів обслуговування по всій Україні
  • через інтернет з карти будь-якого банку України – на сайті;

Система грошових переказів дозволяє фізичним особам відправити гроші без відкриття рахунку швидко, безпечно і зручно. Ви завжди можете надати фінансову підтримку рідним та друзям, які б відстані вас ні розділяли.

Для відправлення грошей готівкою без карти Ви можете скористатися широкою мережею пунктів «Ліберті Фінанс»: адреси точок обслуговування можна знайти на сторінці контактної інформації.

Інформацію про те, яка комісія встановлена ​​за здійснення переказів онлайн, можна дізнатися під час оформлення перекладу.

У відповідності до статті 2 Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні» та листа Національного банку України від 17.01.2020 року (лист додається) наголошено на необхідності неухильного дотримання вимог Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні» та недопущення розрахунків, прямо чи опосередковано пов’язаних із здійсненням грального бізнесу.Торгівля валютними цінностями в готівковій формі

Ліцензія НБУ №11 від 06.08.2019

Обімін валют. «Ліберті Фінанс» – це краща мережа пунктів обміну валют України, тому що ми гарантуємо найвигідніші курси. У нас Ви можете конвертувати практично будь-яку грошову одиницю світу. У цей список входить більше 10 валют – фунти, франки, злоті – і цей список постійно поповнюється.

За допомогою нашого сайту ви завжди можете подивитися актуальні дані і прорахувати будь-яку грошову суму, використовуючи конвертер валют. Також ми пропонуємо зафіксувати курс онлайн на 1 годину, оформивши онлайн-заявку на обмін. Після цього вирушайте в будь-яке з відділень, розташованих по всій Україні.

Для постійних та оптових клієнтів, курс обміну валюти може стати ще вигідніше, тому що у нас діє спеціальна система знижок.

“Ліберті Фінанс” – мережа пунктів обміну валют, яка завжди допоможе зробити безпечну, швидку і вигідну конвертацію.

Послуга «Платіж за реквізитами» є найбільш простим і швидким способом організації прийому платежів через Інтернет.

Фактично являє собою банківський переказ ініціює платник зі свого карткового рахунку на рахунок одержувача із заданою Одержувачем структурою платежу